1844 – 2019

175 let přivedení železnice do Prahy

Voláme Vás k dostavbě závěrečného a nejtěžšího úseku železniční trati přes les Vidrholec východně od Prahy. Divoký Hvozd zarazil postup stavby, loupežnická banda Václava Babinského děsí italské dělníky. Hledáme statečné a odolné stavební družiny z místního obyvatelstva, které se nezaleknou temného hvozdu, močálů ani lupičů.

Zveme Vás tímto na

SVOJSÍKŮV ZÁVOD 2019

Přijďte pomoci se stavbou železnice a poměřit síly s družinami z ostatních oddílů!

Sraz:v sobotu 27. 4. v 7:30 na Vltavský

Návrat:v 19:00 v klubovně ve Šternberkově

S sebou: lítačku/lístky (pojedeme do zastávky Praha -Běchovice střed), oběd a pití, 1,5l vody na vaření, propisku, tužku, zápisník, kapesní nůž, na sebe skautský kroj!, pláštěnku, potřebné vybavení do družiny připravíme a rozdělíme na schůzce

Svojsíkova závodu se účastní již přihlášené skautky.

Trojdenní pěkně vypečená výprava

Pro  světlušky z družinek Maršmelouni  a  Medůzy

sraz:  5.dubna na  Hlavním nádraží      v 15:30

návrat:  7.dubna  v 16:25, též na Hlavním  nádraží