Přípravka tábora 2018

Na zavěrečnou výpravu tohoto školního roku pojedeme se skautkama na naše nové tábořiště Na Radosti okouknout nové prostředí a připravit tábořiště pro pohodový chod.

Termín: 22. - 24. června

Pro: skautky

Sraz: pátek 14:30 autobusové nádraží Na Knížecí, nástupiště č. 5

Návrat: neděle 17:10 autobusové nádraží Na Knížecí na příjezdové zastávce

Cena: 300 Kč

S sebou: teplé oblečení na spaní (na Šumavě bývá v noci zima), oblečení na práci, pevnou obuv, večeři na pátek, hygienické potřeby, pití, spacák, karimatku, ešus, hrníček, lžíci, pláštěnku, plavky, ručník

Účast, prosím, potvrďte do pátka 15. 6.  na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., je zapotřebí koupit místenky na autobus...

Květinový den 2018

Ve středu 16. května se náš oddíl zúčastní sbírky Český den proti rakovině letos
ur
čené na nádor tlustého střevaProdávat kytičky budeme na Letenském náměstíPomoci se sbírkou mohou skautkyjejichž účast, prosím, potvrďte nejpozději do úterý 15. května na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sraz: ve 12:00 před Billou na Letný

Návrat: v 15:00 tamtéž

Na sebe KROJ

Více sbírcehttps://www.denprotirakovine.cz

Výprava na Okoř

KDY: 19. 5.

KAM: na hrad Okoř

PRO: světlušky do osmi let (včetně osmi)

SRAZ: v 8:40 na hlavním nádraží (u tabule s odjezdy vlaků)

NÁVRAT: v 16:40 na Letenském náměstí

S SEBOU: věci na schůzku, tramvajenku, jídlo a pití na celý den,

100kč a skautský šátek

Účast, prosím, potvrďte nejpozději do čtvrtka 17. 5.

na email: zmeskalova.zuza@gmail.com

Puťák

KDY: 18. – 20. května

PRO: skautky a skauty

KAM: Slavkovský les

SRAZ: pátek 15:30, Zličín, nást. 1

NÁVRAT: neděle 17:31, Praha Hl. n. pod tabulí s příjezdy a odjezdy vlaků

S SEBOU: večeři na pátek, pití, láhev s vodou!, spacák, karimatku, hrnek, lžíci, ešus, baterku, teplé oblečení na spaní, pevnou obuv, pláštěnku, věci na schůzku, kapesní nůž, opencard (průkaz s věkem!!) a na sebe kroj. Čím míň věcí tím líp. V batohu si nechte místo na jídlo, které si rozdělíme a každý ponese něco!

CENA: 350Kč

Účast, prosím, potvrďte nejpozději do neděle 6. května na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Musíme zavčas koupit místenky.

Těšíme se! Argyroneta + Araneus