PRAHOU PLNOU STRAŠIDEL

Pojďte se zúčastnit závodu v hledání strašidel potulujících se po Praze. Ukažte schopnost orientace ve městě, znalost šifer a odvahu!

Tato akce je pro děti od třetí třídy.

Kdy: sobota 12. ledna 2019

Sraz: 13:45 na Strossmayerově náměstí před kostelem

Návrat: cca 19:45 tamtéž

S sebou: tužku, blok, zápisník, šifry, hodinky, mobil, teplé oblečení!, 20Kč(prosím přesně), opencard, skautský šátek na krk, svačinu, na místě bude teplý čaj.

Na závodě budou tyto šifry:

Další informace o závodu naleznete zde: http://www.strasidla.net

Výlet

15. prosince 2018

Sraz: 10:00 v klubovně U smaltovny

Návrat: 16:30 tamtéž

S sebou: oběd, hrneček, zápisník, stezku, šátek na hry (ne skautský!), dárečky + vyrobený dárek na schůzce, 50Kč, teplé oblečení (půjdeme ven), tramvajenku, skautský šátek na krk, (kroj vítán;)).

Promítání

15. prosince 2018

Srdečně zveme rodiče na promítání oddílových fotek do klubovny U smaltovny 22a.Promítat začneme v 15:00, přibližný konec v 16:30.

Těšíme se!

Geocasching u Berouna

Pro koho: světlušky (maršmelouni a medůzy)

Kam: k Berounu